Salon ekspozycyjny

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk
tel. 58 76 82 600
fax. 58 76 82 610
mail: imex@imextop32.com
mail: sklep@imextop32.com
Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 19:00
sob 10:00 – 14:00

Kierownik sklepu

Anna Łabuć666 871 637anna@imextop32.com

Specjaliści ds sprzedaży

Wioletta Kuraś58 7682605wioletta@imextop32.com
Monika Mikulska58 7682608
Damian Malinowski58 7682602

Hurt, inwestycje, obsługa architektów

Karolina Jonientz600 817 465karolina@imextop32.com
Przemysław Staszkiewicz664 785 832przemek@imextop32.com

Księgowość

Sylwia Muzolf-Markowska58 7682651, 694 415 854sylwia@imextop32.com

Dział logistyki

Grzegorz Prondzinski58 7682623, 666 871 636grzegorz@imextop32.com
Marcin Mielcarek58 7682622, 668 691 497marcin@imextop32.com

Sekretariat

Beata Garas58 7682611, 666 871 670beata@imextop32.com

Prezes

Błażej Żmijewskikontakt przez Sekretariat

Magazyn

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk
tel. 58 76 82 641
mail: magazyn@imextop32.com
Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 18:00
sobota: nieczynne

Kierownik magazynu

Piotr Kuchciński58 7682641, 728 475 474

Formularz kontaktowy

IMIĘ I NAZWISKO*

E-MAIL

TREŚĆ