Salon ekspozycyjny

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk
tel. 58 76 82 600
fax. 58 76 82 610
mail: imex@imextop32.com
mail: sklep@imextop32.com
Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 19:00
sob 10:00 – 14:00

Kierownik sklepu

Anna Łabuć 666 871 637 anna@imextop32.com

Specjaliści ds sprzedaży

Wioletta Kuraś 58 7682605 wioletta@imextop32.com
Monika Mikulska 58 7682608
Damian Malinowski 58 7682602

Hurt, inwestycje, obsługa architektów

Karolina Jonientz 600 817 465 karolina@imextop32.com
Przemysław Staszkiewicz 664 785 832 przemek@imextop32.com

Księgowość

Sylwia Muzolf-Markowska 58 7682651, 694 415 854 sylwia@imextop32.com

Dział logistyki

Grzegorz Prondzinski 58 7682623, 666 871 636 grzegorz@imextop32.com
Marcin Mielcarek 58 7682622, 668 691 497 marcin@imextop32.com

Sekretariat

Beata Garas 58 7682611, 666 871 670 beata@imextop32.com

Prezes

Błażej Żmijewski kontakt przez Sekretariat

Magazyn

Imex Top 32 Sp z o.o.
ul. Grunwaldzka 303
80-314 Gdańsk
tel. 58 76 82 641
mail: magazyn@imextop32.com
Godz. otwarcia
pon-pt: 9:00 – 18:00
sobota: nieczynne

Kierownik magazynu

Piotr Kuchciński 58 7682641, 728 475 474

Formularz kontaktowy

IMIĘ I NAZWISKO*

E-MAIL

TREŚĆ